nalezy do Grupa
Ta sesja jest dostępna przez WALDEMAR DOMAGALA Numer Niezaleznego Konsultanta/Numer IPC 1645541 KONTAKT

ŻYCIE Z MORINDĄ

PERSONAL DEVELOPMENT

MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE ZDROWY STYL ŻYCIA NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWA ŻYCIOWE DOŚWIADCZENIA ROZWÓJ OSOBISTY

PRAWDZIWY PARTNER

Prawdziwie spełnione Życie z Morindą daje ci mnóstwo okazji do rozwoju osobistego. W Morindzie odnajdziesz swojego prawdziwego partnera - tego, który zainwestował w twój sukces. Otrzymasz narzędzia, szkolenia, systemy i seminaria, których potrzebujesz, aby odnieść sukces i wykorzystać w pełni swój potencjał.

tools present

TYLKO MORINDA DAJE CI

scanner

SKANER TrūAge

Najdoskonalsze i najbardziej zaawansowane urządzenie w branży marketingu sieciowego, które sprawia, że rozpoczynanie konwersacji to pestka. Skaner TruAge jest kluczem otwierającym pełny potencjał możliwości biznesowych z Morindą.

tahiti

TAHITI DREAM

Dostępne tylko w wybranych krajach

Program, który gwarantuje skupienie uwagi innych na twoim biznesie.

library

UNIWERSYTET MORINDA

Baza szkoleniowa, która dostarcza odpowiedzi na pytania, które możesz mieć odnośnie produktów, możliwości biznesowych, planu wynagrodzeń, wydarzeń i wiele innych.

office_pro

COMMUNITY PRO

Wysokiej klasy serwis internetowy Morindy umożliwia dostęp do zaawansowanych analiz, raportów biznesowych, spersonalizowanych powiadomień, zarządzanie mediami społecznościowymi, zarządzanie kontaktami, daje dodatkowe źródło dochodu i wiele wiele więcej.

op_sys

SYSTEM PRACY TrūAge

Podobnie jak system operacyjny w komputerze sprawia, że ten prawidłowo działa, dzięki systemowi zarządzania TruAge twój biznes może prawidłowo działać i się rozwijać. Praca z systemem sprawi, że faktycznie to my zobimy za ciebie większą część pracy! Zapraszanie nowych ludzi, generowanie sprzedaży i zarządzanie kontaktami jeszcze nigdy nie było tak proste!

circle

REGIONALNE KONFERENCJE LIDERÓW

Co 6 miesięcy na regionalnych konferencjach liderów Morinda, możesz liczyć nowe wieści i informacje o aktualnej strategii firmy. Zyskujesz tam też niesamowitą możliwość nawiązania sieci kontaktów i wymiany doświadczeń z Konsultantami Morinda z innych krajów oraz masz niepowtarzalną szansę na osobiste spotkanie założycieli i dyrektorów firmy.